Форма для кандидатів в спостерігачі

УВАГА: Офіційним спостерігачем від Комітету виборців України можуть бути лише громадяни України, які мають право голосу. Не може бути офіційним спостерігачем: член виборчої комісії; посадова особа органів виконавчої влади або суду, правоохоронних органів, органів влади Автономної Республіки Крим чи органів місцевого самоврядування; військовослужбовець; особа, яка проходить альтернативну (невійськову) службу.

Прізвище(*)
Введіть Ваше прізвище

Ім'я(*)
Введіть Ваше ім'я

по-батькові(*)
Введіть Ваше ім'я по-батькові

Ваша стать(*)
Invalid Input

Дата народження(*)
Введіть Вашу дату народження

Ваша адреса (область, місто/село, вулиця, дім, квартира)(*)
Введіть Вашу адресу (область, місто/село, вулиця, дім, квартира)

Місце Вашої роботи(*)
Введіть Ваше місце праці

Номер телефону
Введіть Ваш номер телефону

Ваш e-mail
Введіть Ваш e-mail

Звідки Ви дізнались про спостереження Комітету виборців України
Invalid Input

Ваші побажання (як і де б Ви хотіли спостерігати)
Invalid Input

Ви, як спостерігач Комітету виборців України, повинні бути політично незаангажованими, а також зацікавленими у тому, щоб вибори пройшли чесно та прозоро. Ви зобов'язуєтеся при своїй діяльності, як спостерігача, дотримуватися виборчого законодавства України, а також морально-етичних суспільних норм.

Заповнюючи цю анкету, Ви підтверджуєте, що надаєте згоду Львівській обласній громадській організації "Комітету виборців України" на обробку Ваших персональних даних відповідно до українського законодавства. УВАГА, КВУ набирає спостерігачів лише на волонтерських засадах.

Як допомогти?

Якщо Ви поділяєте наші цінності та наше бачення шляхів для забезпечення реалізації прав громадян та реального народовладдя, Ви можете підтримати Львівську обласну громадську організацію "Комітет виборців України", долучившись до нашої роботи як волонтер, або надати фінансову підтримку.

Підтримати